Úvod Nápověda & Info Doprava a platba

Doprava a platba

Doba zasílání

Průměrná doba doručení od odeslání je do 2 pracovních dnů v závislosti na době objednání. O odeslání / připravenosti objednávky k vyzvednutí je zákazník informován emailem nebo SMS zprávou.

Sledování zásilek

Umožňuje-li spediční firma tzv. on-line sledování zásilek, jsou zákazníkovi odeslány potřebné údaje pro sledování zásilky na email spolu s informacemi o odeslání. V případě dostupnosti této služby je odkaz pro sledování zásilky k dispozici registrovaným zákazníkům v zákaznické administraci.

Ceník platby a dopravy

Ceník poplatků za dopravu zboží dle způsou platby, převzetí a způsobu doručení je také uveden v pokladně při dokončování objednávky. Změna vyhrazena.

Dopravné a poštovné může být navýšeno v závislosti na velikosti produktu nebo na náročnosti přepravy. O tomto navýšení je zákazníky vždy informován a musí před expedicí zásilky toto navýšení odsouhlasit.

Zasílací adresa

Zasílací adresa se může lišit od adresy fakturační, tuto volbu proveďte v průběhu procesu dokončení objednávky.

Platba předem / kartou

Náležitosti pro platbu bankovním převodem, paypal převodem či platební kartou jsou zasílány na email spolu s informacemi o objednávce v návazném emailu.

Pro platbu platební kartou je využíván platební systém PayPal.com. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečeného webového rozhraní přímo na stránkách paypal.com.

Zásilka nedorazila, co dělat ?

Je-li zpoždění delší než 5 pracovních dnů od odeslání, neprodleně nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Aktuální ceník

Způsob platby a dopravy Cena


TOPlist